Vereniging van Oud-Employés der "Koninklijke/Shell"

Regio Twente

header2


Het bestuur van Voeks Regio Twente nodigt al haar leden uit voor de regionale nieuwjaarsbijeenkomst. Het zal plaatsvinden op woensdag 9 januari 2019 om 14 uur bij restaurant Kampkuiper, Almeloseweg 113-115, 7615 NA Almelo (Harbrinkhoek). tel: 0546-62.99.62 

Het bestuur hoopt u allen op deze dag te zien en te mogen begroeten. Het is elk jaar weer een gezellig samenzijn. Onder het genot van een kopje koffie/thee, een drankje en een snack hopen wij met onze leden, elkaar al het goede voor 2019 toe te wensen. Hierbij ook een oproep aan onze leden die wij langgeleden of nooit gezien hebben. Voor hen is het de gelegenheid om kennis te maken met de andere Voeksleden en van hen te horen hoe enthousiast men is om bij de activiteiten aanwezig te zijn Ook zullen de activiteiten van 2019 u getoond worden.

Voor eventuele vragen kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bellen met 0546 – 49.29.44 

Aan deze bijeenkomst zijn voor u geen kosten verbonden.