Vereniging van Oud-Employés der "Koninklijke/Shell"

Regio Twente

header2


Nieuwjaarsbijeenkomst op woensdag 8 januari 2020.

Het bestuur van Voeks Regio Twente nodigt al haar leden uit voor de regionale nieuwjaarsbijeenkomst. Het zal plaatsvinden op woensdag 8 januari 2020 om 14 uur in restaurant Kampkuiper, Almeloseweg 113-115, 7615 NA Harbrinkhoek (Almelo) . tel: 0546-62.99.62

Het bestuur hoopt u allen op deze dag te zien en te mogen begroeten. Het is elk jaar weer een gezellig samenzijn. Onder het genot van een kopje koffie/thee, een drankje en een snack hopen wij met onze leden, elkaar al het goede voor 2020 toe te wensen. Hierbij ook een oproep aan onze leden die wij langgeleden of nooit gezien hebben. Voor hen is het de gelegenheid om kennis te maken met andere Voeksleden. Ook zullen de activiteiten van 2020 u getoond worden.

Wilt u hierbij aanwezig zijn, dan vraag ik u a.u.b. vóór 23 december mij dit te mailen op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of indien dit niet mogelijk is, te bellen op 0546 – 49.29.44

Aan deze bijeenkomst zijn voor u geen kosten verbonden.