Vereniging van Oud-Employés der "Koninklijke/Shell"

REGIO ARNHEM

Voeks reg arnhem bbq aug18 rounded

 Regio Arnhem deelnemers BBQ 08-2018

Onze regio heeft dringend behoefte aan nieuwe vrijwilligers om contact te houden met onze Voeksleden. Dit vrijwilligerswerk kan een bron van plezier zijn voor zowel de ontvangende persoon als de contactpersoon. Er zijn cursussen en bijeenkomsten met andere contactpersonen en u krijgt een onkostenvergoeding. Het is wel noodzakelijk dat u mobiel bent, want onze regio is groot en onze leden wonen verspreid. Heeft u nu of op de langere termijn interesse, neem dan contact op met onze coördinator Welzijn, Corneel Honhoff (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of tel 06-5570488). Zij zal in de loop van de komende tijd persoonlijk contact zoeken met onze leden. Alle leden zijn zeer welkom om contactpersoon te worden.