Vereniging van Oud-Employés der "Koninklijke/Shell"

Regio Twente

header2


Op 17 oktober a.s. om 14 uur zal een lezing gegeven worden door onze leden Gert Landeweerd en John Hooftman.

Lezing FLNG Prelude project

Op woensdag 17 oktober om 14.00 uur zullen onze leden Gert Landeweerd en John Hooftman een lezing geven over het spectaculaire FLNG (Floating Liquid Natural Gas) Prelude project in Australië. De locatie is Kampkuiper, Almeloseweg 113-115, 7615 NA Almelo (Harbrinkhoek), tel.: 0546-629962.

U wordt verwelkomt met een kop koffie/thee. Tijdens de pauze zal u een consumptie en een snack door het bestuur aangeboden worden. Hier zijn geen kosten aan verbonden.

De heren presenteren zodanig, dat van de toehoorders geen technische voorkennis wordt verwacht. Om dit project goed te kunnen begrijpen wordt eerst de belangrijke rol besproken die Shell en het Australische Woodside spelen als aardgas producenten in het Verre Oosten.